Chovateľská stanica of Majama * SK

o Nás

Sme chovateľská stanica MCO - mainských mývalích mačiek of Majama*SK a vo FIFE nás zaregistrovali  5.6.2013

Naši miláčikovia sú pre nás naše chlpaté detičky a sú všade ,kde sme my .

Sú testované na HCM ,FIV ,FeLV s negatívnym výsledkom a pod stálym veterinárnym dohľadom .      

 

 


Ako to všetko začalo ?

V čase, keď sme ešte bývali v bytovke na východnom Slovensku, sme sa rozhodli, že si zadovážime pre potešenie a rozveselenie našej domácnosti chlpatú potvorku. Po hľadaní a obvolávaní CHS sme sa išli pozrieť na jeden vrh a hneď sme si aj vybrali. Malinká gulička Yorinka ( fenka yorkshire teriér) si nás okamžite získala a my sme sa nevedeli dočkať dňa, kedy si ju privezieme domov. Nestačilo nám to a tak k nej pribudli ešte ďalšie dve slečny Saška a Vikinka.

    

 

V roku 2010 sa naše bývanie radikálne zmenilo sťahovaním sa z východného Slovenska na západné a z bytovky do domčeka.

A znova sme sa rozrástli - bývať v domčeku a nemať mačičku? Z útulku sme si doviezli dve maličké tigrované dievčatká Leilinku a Sheilinku. Na spestrenie času popri prerábaní a rekonštrukcii domčeka sme si našli čas aj na pomoc okolitým útulkom. Maličké šteniatka, vyhodené a týrané yorkshírky, mačiatka. Skrátka, vystriedalo sa tu toho dosť a pribudol nám kocúrik Čertíček. Pribudla Mia a Larka. Už by aj stačilo, že?

Nestačilo. Návšteva dvoch výstav mačiek vo Viničnom spustila lavínu a hlavne túžbu vlastniť nežných obrov MCO. Po dlhšom hľadaní sme si doviezli kocúrika Cobain Kurta z CHS Susans cats z ČR a neskôr aj mačičku Honey Moon z CHS CaDazz z SK a tak vznikla naša CHS of Majama.SK

 

 

 

-
Cherry
týž
8
8
dni
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8